Skladník, jednosměnný provoz (ranní) rodinná firma

Hledáte práci v čistém a vytápěném skladě pod vedením člověka, který po svých lidech nešlape a dokáže vždycky přiložit ruku k dílu?

Preferujete práci v jednosměnném režimu a primárně pánském kolektivu, který se ve firmě nestřídá po měsíci?

Pokud dvakrát ano, hledáme právě Vás!

Nabízíme práci pod záštitou stabilního zaměstnavatele, který si svých lidí váží. Pokud budete sami chtít, rádi Vás všechno naučíme.

Pokud Vás zajímá jakýkoli detail, klidně zavolejte, doplníme si, co bude potřeba.

Náplň práce:

  • Skladové práce (příjem zásilek, zaskladnění, evidence)
  • Balící práce (balení dílů a jednotlivých položek)
  • Pravidelná práce s VZV a „paleťákem“ (když neumíte, naučíme)
  • Pravidelná inventura skladových zásob

Jakého kandidáta hledáme:

  • Manuálně zručného
  • Samostatného
  • Se skladovými zkušenostmi
  • S průkazem VZV (výhodou)

Co nabízíme:

  • RANNÍ JEDNOSMĚNNÝ REŽIM (PONDĚLÍ – PÁTEK)
  • Možnost platového růstu
  • Jistotu dlouhodobé spolupráce
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na multisport kartu
  • Caffeteria program
  • Pravidelné firemní akce (pivo, jídlo zdarma)
  • Pohodového šéfa a kolegy

Veronika Čechová
Mendlovo náměstí 149/16
60300 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143